Siz Değerli Konuklarımızı, Kusursuz bir şekilde Misafir etmek için Hizmetinizdeyiz.

City Live Hotel Antalya şehir merkezindeki eşsiz konumu ile alış veriş merkezlerine, mağazalara, oyun parklarına, eğlence merkezlerine, restoranlara ve gece kulüplerine bir adım kadar yakında bulunarak sizi sosyal hayatın içinde tutmaya devam ediyor.

Tatil, iş seyahati, toplantılar, uzun süreli ya da günlük organizasyonlar için hazırlanan konaklama seçenekleriyle Şehrin merkezinde konaklama imkanı.

Kalite Politikamız

Ana hedefimiz; misafirlerimizin ve görevlilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Bu hedeflerimiz dahilinde;

  • Tüm yasal gereklilikleri yerine getirmek
  • Doğayı koruma programı kapsamında, atıklarımızın mümkün olduğunca geri dönüşümünü sağlamak veya zararsız hale getirmek, atık miktarını azaltmak vb. çalışmalarla Çevre Dostu bir çalışma sistemini oturtmuş olmak.
  • Otel genelinde, her ne şart altında olursa olsun, hijyen şartlarını ön planda tutmak.
  • Her türlü kaynaktan gelen misafir izlenimlerini takip etmek. Şikayet konularını çözümlemek ve kendilerine bu konuda geri bildirimde bulunmak. Memnuniyet verici izlenimler için de, kıymetli konuklarımıza ulaşarak önerilerine açık olduğumuzu belirtip, tüm bu görüşleri ve/veya yaşananları tesisimiz için fırsata dönüştürmek.
  • İş ortaklarımızın, misafirlerimizin ve görevlilerimizin gerek sağlık, gerek can güvenliğini, gerekse de iş güvenliklerini tehlikeye atabilecek tüm riskleri en alt seviyelere indirerek bu kazaları önlemek.
  • Toplam kalite yönetimi dahilinde, kendimizi sürekli geliştirerek, yenilemek ve gerek ulusal, gerekse de uluslararası pazarlarda üst düzeylerde rekabet eden Otelimizi, daha şık bir konuma taşımak için görevlilerimizin özenle seçiminin yanı sıra sürekli olarak eğitim ve gelişimini sağlamak.

Fact Sheet

 turkey 640united kingdom 640 russia 640